Italy - Serie A
February 15
FT
Juventus
Frosinone
February 16
FT
Cagliari
Parma
FT
Atalanta
Milan
February 17
live 77'
SPAL
Fiorentina
16:00
Empoli
Sassuolo
16:00
Genoa
Lazio
16:00
Udinese
Chievo
19:00
Inter
Sampdoria
21:30
Napoli
Torino
February 18
21:30
Roma
Bologna
Italy - Serie B
February 15
FT
Palermo
Brescia
February 16
FT
Benevento
Cittadella
FT
Padova
Foggia
FT
Carpi
Perugia
FT
Ascoli
Salernitana
February 17
16:00
Cosenza
Cremonese
16:00
Lecce
Livorno
22:00
Spezia
Verona
February 18
22:00
Crotone
Pescara
February 13
FT
AC Cuneo 1905
Robur Siena
FT
ASDC Gozzano
US Citta DI Pontedera
FT
Carrarese
Piacenza
FT
Alessandria
Olbia
FT
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Lucchese
FT
Aurora Pro Patria 1919
Novara
FT
S.S. Arezzo
Juventus U23
FT
Pistoiese
Albissola
FT
Virtus Entella
Pro Vercelli
February 17
15:30
AC Cuneo 1905
? - ?
As Pro Piacenza 1919
15:30
Pisa
? - ?
ASDC Gozzano
15:30
Albissola
? - ?
S.S. Arezzo
15:30
Novara
? - ?
Pistoiese
15:30
Olbia
? - ?
Carrarese
15:30
Robur Siena
? - ?
Juventus U23
15:30
Alessandria
? - ?
Arzachena Costa Smeralda Calcio
15:30
US Citta DI Pontedera
? - ?
Pro Vercelli
19:30
Lucchese
? - ?
Virtus Entella
19:30
Piacenza
? - ?
Aurora Pro Patria 1919
February 12
FT
Fermana FC
Gubbio
FT
Pordenone Calcio
Ssd Vis Pesaro 1898
FT
Ravenna FC 1913
AS Giana Erminio
FT
AlbinoLeffe
Ternana
FT
Virtus Verona
Renate
FT
Alma Juventus Fano
Teramo
FT
Imolese Calcio
0 - 0
SS Sambenedettese Calcio
FT
Rimini
FeralpiSalo
FT
Monza
Vicenza
FT
Triestina
0 - 0
Sudtirol
February 16
FT
Sudtirol
Gubbio
FT
Teramo
Monza
FT
Ssd Vis Pesaro 1898
AlbinoLeffe
FT
Ternana
Triestina
FT
FeralpiSalo
Ravenna FC 1913
FT
Renate
Pordenone Calcio
FT
Vicenza
0 - 0
Fermana FC
FT
AS Giana Erminio
Virtus Verona
FT
Rimini
Imolese Calcio
FT
SS Sambenedettese Calcio
0 - 0
Alma Juventus Fano
February 13
FT
Viterbese
Virtus Francavilla Calcio
FT
Vibonese
Rieti
AAW
Matera
0 - 3
Cavese
FT
Paganese
Monopoli
FT
SS Juve Stabia
0 - 0
Catanzaro
FT
Sicula Leonzio
AS Bisceglie
FT
Trapani
Catania
February 14
FT
Rende
Siracusa Calcio
FT
Reggina
0 - 0
Potenza
February 17
15:30
Catania
? - ?
Paganese
15:30
Cavese
? - ?
Viterbese
15:30
Sicula Leonzio
? - ?
Vibonese
17:30
AS Bisceglie
? - ?
Rende
17:30
Potenza
? - ?
Siracusa Calcio
17:30
Monopoli
? - ?
SS Juve Stabia
17:30
Virtus Francavilla Calcio
? - ?
Reggina
21:30
Casertana FC
? - ?
Matera
February 18
21:45
Rieti
? - ?
Trapani
February 13
FT
Bra
Folgore Caratese
FT
Inveruno
1 - 0
AS Casale
FT
Stresa
0 - 1
Borgaro Torinese
February 17
15:30
Arconatese
? - ?
ASD Calcio Chieri 1955
15:30
Borgosesia
? - ?
Folgore Caratese
15:30
Bra
? - ?
US Fezzanese
15:30
Bustese Milano City
? - ?
Borgaro Torinese
15:30
Inveruno
? - ?
Lavagnese
15:30
SCD Ligorna
? - ?
AS Casale
15:30
Sestri Levante
? - ?
Pro Dronero
16:00
Lecco
? - ?
Savona
16:00
Unione Sanremo
? - ?
Stresa
February 13
FT
Pontisola
Scanzorosciate
FT
Pro Sesto
Virtus Bergamo Alzanoseriate
February 17
15:30
Caravaggio
? - ?
Caronnese
15:30
Darfo Boario
? - ?
Sondrio Calcio
15:30
Legnago Salus
? - ?
Como
15:30
Mantova
? - ?
Villa D'Alme
15:30
Pontisola
? - ?
Olginatese
15:30
Pro Sesto
? - ?
Ambrosiana
15:30
Rezzato
? - ?
Scanzorosciate
15:30
Seregno
? - ?
Virtus Bergamo Alzanoseriate
15:30
Villafranca
? - ?
Ciserano
February 13
FT
Belluno
Chions
FT
Trento
0 - 2
Delta Calcio Rovigo
February 17
15:30
Belluno
? - ?
Adriese
15:30
Campodarsego
? - ?
Levico Terme
15:30
Cartigliano
? - ?
Union Feltre
15:30
Cjarlins Muzane
? - ?
Este
15:30
Montebelluna
? - ?
ArzignanoChiampo
15:30
Sandona
? - ?
St. Georgen
15:30
Tamai
? - ?
Clodiense
15:30
Trento
? - ?
Chions
15:30
Virtus Bolzano
? - ?
Delta Calcio Rovigo
February 13
FT
OltrepoVoghera
0 - 0
San Marino
FT
Vigor Carpaneto
Lentigione
February 17
15:30
Axys Zola
? - ?
Pergolettese
15:30
Cavenago Fanfulla
? - ?
Adrense
15:30
Ciliverghe Mazzano
? - ?
San Marino
15:30
Classe
? - ?
Sasso Marconi
15:30
Crema
? - ?
Modena
15:30
Fiorenzuola
? - ?
Calvina
15:30
Mezzolara
? - ?
Vigor Carpaneto
15:30
OltrepoVoghera
? - ?
Lentigione
15:30
Reggio Audace
? - ?
Pavia
February 13
FT
Aglianese
1 - 0
Pianese
FT
Cannara
Seravezza
FT
Ponsacco
Aquila Montevarchi
FT
Prato
1 - 0
US Gavorrano
FT
Real Forte Querceta
Massese
FT
San Donato
Bastia Calcio
FT
Sangimignano
1 - 0
Viareggio
FT
Sangiovannese
0 - 0
Scandicci
FT
Trestina
Ghivizzano Borgoamozzano
FT
Tuttocuoio
0 - 0
Sinalunghese
February 17
15:30
Aquila Montevarchi
? - ?
Cannara
15:30
Bastia Calcio
? - ?
Aglianese
15:30
Ghivizzano Borgoamozzano
? - ?
Sangimignano
15:30
Massese
? - ?
Sangiovannese
15:30
Pianese
? - ?
Real Forte Querceta
15:30
Scandicci
? - ?
Prato
15:30
Seravezza
? - ?
Tuttocuoio
15:30
Sinalunghese
? - ?
San Donato
15:30
US Gavorrano
? - ?
Trestina
15:30
Viareggio
? - ?
Ponsacco
February 13
FT
Francavilla Calcio 1927
2 - 1
Castelfidardo
FT
Jesina
ASD Pineto
FT
Matelica
Olympia Agnonese
FT
Recanatese
Vastese
FT
Sangiustese
Real Giulianova
FT
Sanmaurese
1 - 0
Avezzano
FT
Santarcangelo
0 - 1
Montegiorgio
FT
Savignanese
Campobasso
FT
Isernia
1 - 0
San Nicolo
FT
Forli
R.C. Cesena
February 17
15:30
ASD Pineto
? - ?
Campobasso
15:30
Avezzano
? - ?
Sangiustese
15:30
Castelfidardo
? - ?
Santarcangelo
15:30
Montegiorgio
? - ?
Savignanese
15:30
R.C. Cesena
? - ?
Jesina
15:30
Real Giulianova
? - ?
Recanatese
15:30
San Nicolo
? - ?
Matelica
15:30
Sanmaurese
? - ?
Francavilla Calcio 1927
15:30
Vastese
? - ?
Isernia
16:00
Olympia Agnonese
? - ?
Forli
February 13
FT
Anziolavinio
0 - 0
Monterosi
FT
Atletico SFF
0 - 1
ASD Lanusei
FT
Avellino
1 - 0
Flaminia
FT
Budoni
Cassino
FT
Citta di Anagni
1 - 0
Latte Dolce
FT
Ladispoli
Aprilia
FT
Lupa Roma
ASD Trastevere
FT
SSD Albalonga
Castiadas
FT
Torres
1 - 0
Ostia Mare
FT
Latina
Vis Artena
February 17
15:30
Aprilia
? - ?
SSD Albalonga
15:30
Budoni
? - ?
Lupa Roma
15:30
Cassino
? - ?
ASD Lanusei
15:30
Castiadas
? - ?
Anziolavinio
15:30
Flaminia
? - ?
Atletico SFF
15:30
Monterosi
? - ?
Citta di Anagni
15:30
Ostia Mare
? - ?
Latina
15:30
Vis Artena
? - ?
Ladispoli
16:00
ASD Trastevere
? - ?
Torres
16:00
Latte Dolce
? - ?
Avellino
February 13
FT
AZ Picerno ASD
Nola
February 17
15:30
Fidelis Andria
? - ?
Taranto
15:30
Gelbison Cilento
? - ?
Francavilla
15:30
Nola
? - ?
Audace Cerignola
16:00
ACD Nardo
? - ?
AZ Picerno ASD
16:00
Citta di Fasano
? - ?
Bitonto
16:00
Gravina
? - ?
Sorrento
16:00
Sarnese 1926
? - ?
Ercolanese
16:00
Savoia
? - ?
Gragnano
16:00
Team Altamura
? - ?
Pomigliano
February 14
FT
Rotonda
1 - 2
AP Turris
February 16
FT
Acireale
Cittanovese
February 17
15:30
Castrovillari
? - ?
Messina
15:30
Citta di Messina
? - ?
Sancataldese
15:30
Igea Virtus
? - ?
Nocerina
15:30
Portici
? - ?
Troina
15:30
US Palmese
? - ?
Roccella
16:00
AP Turris
? - ?
Marsala
16:00
Gela
? - ?
Rotonda
16:00
Locri
? - ?
Bari
Italy - Coppa Italia
January 29
FT
Milan
Napoli
January 30
FT
Fiorentina
Roma
FT
Atalanta
Juventus
January 31
AET
Inter
Lazio *
May 26, 2018
FT
Lecce
Padova
February 5
FT
FeralpiSalo
Vicenza
February 6
FT
ASDC Gozzano
AlbinoLeffe
FT
Monza
Pro Vercelli
FT
Pisa
Pontedera
FT
Trapani
Catanzaro
FT
Imolese Calcio
Carrarese
FT
Viterbese
Ternana
AET
Potenza *
Monopoli
August 21, 2018
FT
Juventus U23
Cuneo
August 26, 2018
FT
Albissola
Juventus U23
August 26, 2018
FT
ASDC Gozzano
1 - 1
Pro Patria
September 2, 2018
FT
Virtus Verona
Pro Piacenza
August 12, 2018
FT
Lucchese
S.S. Arezzo
September 2, 2018
FT
Imolese Calcio
Ravenna
August 26, 2018
FT
Alma Juventus Fano
Gubbio
August 12, 2018
FT
Arzachena
Olbia
September 2, 2018
FT
Fermana
0 - 2
Rieti
September 2, 2018
FT
Catanzaro
Cavese
September 5, 2018
FT
Potenza
Bisceglie
September 1, 2018
FT
Siracusa
Reggina
Italy - Super Cup
January 16
FT
Juventus
Milan