April 20
14:30
Manchester City
Tottenham Hotspur
17:00
AFC Bournemouth
Fulham
17:00
Huddersfield Town
Watford
17:00
West Ham United
Leicester City
17:00
Wolverhampton Wanderers
Brighton & Hove Albion
19:30
Newcastle United
Southampton
April 20
19:30
Accrington Stanley
Luton Town
15:00
Chorley
? - ?
Stockport County
17:00
Alfreton Town
? - ?
FC United of Manchester
17:00
Hereford
? - ?
Telford
17:00
Nuneaton Borough FC
? - ?
Altrincham
17:00
Billericay
? - ?
Hemel Hempstead
17:00
Eastbourne Borough
? - ?
Dartford
17:00
Oxford City
? - ?
Slough Town
17:00
Truro City
? - ?
Gloucester City
17:00
Wealdstone
? - ?
Dulwich Hamlet
17:00
Weston Super Mare
? - ?
Hampton & Richmond
April 20
13:30
Parma
Milan
16:00
Bologna
Sampdoria
16:00
Cagliari
Frosinone
16:00
Empoli
SPAL
16:00
Genoa
Torino
16:00
Lazio
Chievo
16:00
Udinese
Sassuolo
19:00
Juventus
Fiorentina
21:30
Inter
Roma
16:00
As Pro Piacenza 1919
? - ?
Arzachena Costa Smeralda Calcio
15:30
Gubbio
? - ?
Pordenone Calcio
17:30
FeralpiSalo
? - ?
Triestina
17:30
Alma Juventus Fano
? - ?
Virtus Verona
17:30
AS Giana Erminio
? - ?
Ternana
17:30
Sudtirol
? - ?
Renate
17:30
Fermana FC
? - ?
Imolese Calcio
19:30
Ravenna FC 1913
? - ?
Vicenza
21:30
Rimini
? - ?
SS Sambenedettese Calcio
21:30
Teramo
? - ?
Ssd Vis Pesaro 1898
21:30
AlbinoLeffe
? - ?
Monza
15:30
AS Bisceglie
? - ?
Rieti
15:30
Paganese
? - ?
Virtus Francavilla Calcio
15:30
Potenza
? - ?
AS Viterbese Castrense
15:30
Rende
? - ?
Trapani
15:30
SS Juve Stabia
? - ?
Vibonese
15:30
Reggina
? - ?
Casertana FC
16:00
Catanzaro
? - ?
Matera
17:30
Monopoli
? - ?
Cavese
19:30
Catania
? - ?
Sicula Leonzio
April 20
14:00
Celta Vigo
Girona
17:15
Eibar
Atletico Madrid
19:30
Rayo Vallecano
SD Huesca
21:45
Barcelona
Real Sociedad
April 20
17:00
Lugo
? - ?
Granada
19:00
Albacete
? - ?
Las Palmas
19:00
Gimnastic
? - ?
Sporting Gijon
21:00
Mallorca
? - ?
Rayo Majadahonda
18:30
Real Valladolid B
? - ?
Ponferradina
19:30
Unionistas de Salamanca
? - ?
Guijuelo
13:00
Real Sociedad B
? - ?
UD Logrones
19:00
CD Mirandes
? - ?
Real Oviedo B
18:00
Atletico Levante UD
? - ?
CD Atletico Baleares
20:00
Hercules CF
? - ?
CE Sabadell
21:30
CD Alcoyano
? - ?
UE Olot
13:00
Granada CF B
? - ?
Marbella FC
18:00
UD Almeria B
? - ?
CD Badajoz
19:00
Atletico Malagueno
? - ?
CF Villanovense
19:00
CF Jumilla
? - ?
Real Murcia Club De Futbol
21:00
CD Don Benito
? - ?
San Fernando CD
April 20
16:30
Mainz 05
Fortuna Düsseldorf
16:30
Bayer Leverkusen
1. FC Nürnberg
16:30
Augsburg
VfB Stuttgart
16:30
FC Bayern München
Werder Bremen
19:30
Borussia Mönchengladbach
RasenBallsport Leipzig
21:30
Schalke 04
Hoffenheim
April 20
14:00
Hamburger SV
FC Erzgebirge Aue
14:00
Holstein Kiel
SC Paderborn 07
14:00
MSV Duisburg
SV Sandhausen
14:00
SpVgg Greuther Fürth
1. FC Union Berlin
April 20
15:00
FC Carl Zeiss Jena
SV Wehen Wiesbaden
15:00
FSV Zwickau
FC Würzburger Kickers
15:00
Hallescher FC
TSV 1860 München
15:00
Karlsruher SC
SV Meppen
15:00
Fortuna Köln
SpVgg Unterhaching
15:00
Preußen Münster
SG Sonnenhof Großaspach
15:00
VfL Osnabrück
VfR Aalen
14:00
Greuther Fuerth II
? - ?
Nuernberg II
15:00
VfR Garching
? - ?
SpVgg Bayreuth
15:00
U.s.i. Lupo-Martini
? - ?
BSV SW Rehden
14:30
Berliner AK 07
? - ?
FSV Wacker 90 Nordhausen
14:30
FC Rot-Weiss Erfurt
? - ?
FC Viktoria 1889 Berlin
14:30
Budissa Bautzen
? - ?
FSV Optik Rathenow
15:00
1. FC Saarbrucken
? - ?
FC-Astoria Walldorf
15:00
FK 03 Pirmasens
? - ?
VfB Stuttgart II
15:00
FSV Frankfurt 1899
? - ?
SSV Ulm 1846
15:00
SC Hessen Dreieich
? - ?
TSG 1899 Hoffenheim II
15:00
SV Waldhof Mannheim 07
? - ?
VfR Wormatia 08 Worms
15:00
TSG Balingen
? - ?
Offenbacher FC Kickers 1901
15:00
TSV Eintracht Stadtallendorf
? - ?
SV 07 Elversberg
15:00
TSV Steinbach 1921
? - ?
FC 08 Homburg-Saar
15:00
Fortuna Düsseldorf II
? - ?
Wuppertal
15:00
SC Wiedenbrück
? - ?
1. Fc Kaan-Marienborn
15:00
SG Wattenscheid 09
? - ?
TV Herkenrath
15:00
SV Rodinghausen
? - ?
Bonner SC
April 20
18:00
Guingamp
Marseille
21:00
Nice
Caen
21:00
Nimes
Bordeaux
21:00
Strasbourg
Montpellier
April 20
16:00
Grenoble
Lens
April 20
19:30
FC Emmen
FC Utrecht
19:30
FC Groningen
Ajax Amsterdam
20:45
Vitesse
PEC Zwolle
21:45
Feyenoord
AZ Alkmaar
21:45
VVV-Venlo
De Graafschap
21:00
Westerlo
Oostende
21:30
Eupen
? - ?
St.Truiden
19:00
Union St.-Gilloise
Zulte-Waregem
21:00
Cercle Brugge
? - ?
Kortrijk
April 20
17:30
Belenenses
Rio Ave
17:30
Moreirense
Chaves
20:00
Feirense
SC Braga
22:30
FC Porto
Santa Clara
April 20
13:00
Pacos de Ferreira
Academico Viseu
19:00
Benfica B
Famalicao
20:00
Academica
Mafra
20:00
Vitoria de Guimaraes B
Arouca
April 20
14:00
Hearts
Rangers
17:00
Hamilton Academical
Motherwell
17:00
Kilmarnock
Aberdeen
17:00
Livingston
St. Mirren
17:00
St.Johnstone
Dundee FC
April 20
17:00
Falkirk
? - ?
Greenock Morton
17:00
Inverness CT
? - ?
Dundee United
17:00
Partick Thistle
? - ?
Alloa Athletic
17:00
Queen of South
? - ?
Dunfermline Athletic
April 20
17:00
Dumbarton
? - ?
East Fife
17:00
Montrose
? - ?
Airdrieonians
17:00
Stenhousemuir
? - ?
Forfar Athletic
17:00
Stranraer
? - ?
Brechin City
April 20
17:00
Albion Rovers
? - ?
Edinburgh City
17:00
Clyde
? - ?
Berwick Rangers
17:00
Elgin City
? - ?
Peterhead
17:00
Queen's Park
? - ?
Annan Athletic
17:00
Stirling Albion
? - ?
Cowdenbeath
April 20
14:30
GIF Sundsvall
Kalmar FF
17:00
Sirius
Malmoe FF
April 20
14:30
Degerfors
Oergryte IS
April 20
16:00
KuPS
? - ?
Honka
16:00
VPS
KPV
17:00
IFK Mariehamn
RoPS
18:00
Admira Moedling
Hartberg
18:00
Altach
Rapid Wien
18:00
Mattersburg
FC Wacker Innsbruck
April 20
15:30
Wiener Neustadt
SK Austria Klagenfurt
20:00
FC ST Gallen 1879
Luzern
20:00
Grasshoppers
Thun
18:00
Winterthur
Servette
18:30
SC Kriens
Schaffhausen
19:00
FC Rapperswil-Jona
FC Vaduz
21:00
Chiasso
? - ?
Lausanne
April 20
16:00
Akhisar Belediyespor
Antalyaspor
16:00
Trabzonspor
Yeni Malatyaspor
19:00
Galatasaray
Kayserispor
19:00
Goztepe
Erzurum BB
April 20
14:00
Giresunspor
Denizlispor
14:00
Umraniyespor
Eskisehirspor
19:30
Genclerbirligi
Istanbulspor AS
April 20
21:00
Cobh Ramblers
? - ?
Longford Town
April 20
16:00
Glebe North
? - ?
Midleton
16:00
Newtown Rangers
? - ?
Avondale United
17:00
UCC
? - ?
Malahide
April 20
16:30
Cardiff Met University
? - ?
Aberystwyth
16:30
Cefn Druids AFC
Carmarthen
16:30
Connah's Quay
? - ?
Barry Town
16:30
Llanelli
Llandudno FC
21:30
TNS
Caernarfon
17:00
Ballymena United
? - ?
Coleraine
17:00
Cliftonville
? - ?
Crusaders
17:00
Linfield
? - ?
Glenavon
17:00
Institute
? - ?
Ards
17:00
Warrenpoint Town
? - ?
Dungannon Swifts
17:00
Ermis Aradippou
? - ?
Alki Oroklinis
19:00
Pafos FC
? - ?
Doxa Katokopia
19:00
AS Jeunesse Esch
? - ?
Union Titus Petange
19:00
FC Progres Niedercorn
? - ?
F91 Dudelange
19:00
FC Victoria Rosport
? - ?
FC Differdange 03
19:00
Racing FC Union Luxembourg
? - ?
Una Strassen
19:00
US Hostert
? - ?
RM Hamm Benfica
19:00
US Rumelange
? - ?
US Mondorf les Bains
20:30
FC Etzella Ettelbruck
? - ?
CS Fola Esch
11:15
Sokolov
? - ?
FC Vlasim
11:15
Pardubice
? - ?
SK Prostejov
18:00
Zemplin Michalovce
DAC 1904 Dunajska Streda
18:00
Zilina
SKF Sered
18:00
Nitra
Zlate Moravce
18:00
Spartak Trnava
FK Senica
18:00
Zeleziarne Podbrezova
Trencin
April 20
11:30
FC Ufa
FC Arsenal Tula
14:00
FC Orenburg
FK Rostov
16:30
FC Dinamo Moscow
Krylya Sovetov Samara
19:00
FC Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow
21:00
FC Krasnodar
Zenit St. Petersburg
April 20
12:00
Tom Tomsk
? - ?
FC Luch Vladivostok
13:00
FC Rotor
? - ?
FC Armavir
14:00
PFC Sochi
? - ?
FC Chertanovo Moscow
15:00
FC Avangard Kursk
? - ?
FC Tambov
15:00
FC Shinnik Yaroslavl
? - ?
FC Tyumen
15:00
FC Zenit-2 St Petersburg
? - ?
FC Nizhny Novgorod
16:00
FC Spartak-2 Moscow
? - ?
Mordovya
17:00
FC Fakel Voronezh
? - ?
FC Ska-Khabarovsk
15:00
FK Znamya Truda
? - ?
FK Kolomna
16:00
FK Dolgoprudny
? - ?
FC Kazanka Moscow
13:00
Khimik Novomoskovsk
? - ?
Torpedo Moscow
14:00
FK Kaluga
? - ?
FC Strogino Moscow
14:00
Kvant Obninsk
? - ?
FK Salyut Energiya Belgorod
14:30
Sokol Saratov
? - ?
FC Ryazan
15:00
Dinamo Bryansk
? - ?
FC Zorkij Krasnogorsk
16:00
Metallurg Lipetsk
? - ?
Saturn Ramenskoye
16:30
KS Lechia Gdansk
Piast Gliwice
19:00
Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan
19:00
KGHM Zaglebie Lubin
Pogon Szczecin
21:30
Legia Warszawa
Cracovia
April 20
14:00
RKS Garbarnia Krakow
? - ?
Odra Opole
17:00
Warta Poznan
? - ?
GKS Jastrzebie
17:30
Termalica Nieciecza
? - ?
GKS Katowice
18:30
Stal Mielec
? - ?
MKS Chojniczanka Chojnice
19:00
GKS Tychy
? - ?
Puszcza Niepolomice
April 20
13:00
SKRA Czestochowa
? - ?
Resovia
14:00
Siarka Tarnobrzeg
? - ?
Widzew Lodz
14:05
Radomiak Radom
? - ?
Elana Torun
14:30
Pogon Siedlce
? - ?
Blekitni Stargard Szczecinski
16:00
Olimpia Elblag
? - ?
Znicz Pruszkow
18:00
GKS Belchatow
? - ?
Gryf Wejherowo
19:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Stal Stalowa Wola
19:00
Ruch Chorzow
? - ?
Ks Row 1964 Rybnik
April 20
15:30
Rudes
? - ?
NK Lokomotiva
17:30
Inter Zapresic
? - ?
HNK Gorica
20:00
Hajduk Split
? - ?
Rijeka
18:00
Cukaricki
FK Crvena Zvezda
18:00
FK Napredak Krusevac
Vojvodina
17:00
FK Dinamo Vranje
Vozdovac
18:00
Rad Beograd
FK Radnik Surdulica
18:00
Backa Backa Palanka
Macva Sabac
April 20
15:45
NK Triglav Kranj
NS Mura
18:00
Maribor
Rudar Velenje
April 20
18:00
Debrecen
? - ?
Haladas
18:00
Diosgyori VTK
? - ?
Paksi FC
18:00
MTK Budapest
? - ?
Kisvarda FC
18:00
Puskas FC Academy
? - ?
Mezokovesd SE
18:00
Ujpest FC
? - ?
Budapest Honved
20:30
Ferencvaros
? - ?
Vidi FC
21:00
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
CFR Cluj
17:15
PFC CSKA-Sofia
Levski Sofia
20:00
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
PFK Botev Plovdiv
April 20
15:00
Slavia Mozyr
? - ?
BATE Borisov
17:00
FC Torpedo Minsk
? - ?
Dinamo Minsk
19:00
FK Gorodeya
? - ?
Torpedo Zhodino
April 20
16:00
RFS
? - ?
Riga FC
April 20
13:00
FK Palanga
? - ?
FC Stumbras
15:00
Vilniaus Riteriai
? - ?
FK Atlantas Klaipeda
April 20
13:00
Maardu Linnameeskond
? - ?
Tulevik Viljandi
13:00
Nomme JK Kalju
? - ?
Talinna Kalev
16:00
Tammeka
? - ?
Narva Trans
14:00
Dinamo-Auto
? - ?
FC Milsami Orhei
18:00
FC Sheriff
? - ?
Codru
17:30
FK Sloboda Tuzla
? - ?
FK Sarajevo
18:00
FK Mladost Doboj Kakanj
? - ?
FK Sarajevo
18:00
FK Mladost Doboj Kakanj
? - ?
NK Gosk Gabela
18:00
FK Radnik Bijeljina
? - ?
FK Zvijezda 09
18:00
FK Sloboda Tuzla
? - ?
NK Gosk Gabela
18:00
Celik Zenica
? - ?
FK Tuzla City
18:00
Siroki Brijeg
? - ?
Hsk Zrinjski Mostar
21:00
FK Zeljeznicar
? - ?
FK Krupa
17:30
FK Podrinje
? - ?
Zeljeznicar Banja Luka
17:30
Rudar Prijedor
? - ?
Kozara
17:30
Sloga Crnjelovo
? - ?
Borac Banja Luka
17:30
Drina Zvornik
? - ?
Sutjeska
17:30
FK Modrica
? - ?
Sloboda Mrkonjic Grad
17:30
Slavija Sarajevo
? - ?
Tekstilac Derventa
17:00
KF Shkendija
? - ?
Makedonija GjP
17:00
FK Sileks
? - ?
FK Rabotnicki Skopje
17:00
FK Vardar Skopje
? - ?
FK Renova
17:00
Fk Akademija Pandev
? - ?
FK Belasica Strumica
17:00
Pobeda
? - ?
Shkupi
17:30
Buducnost Podgorica
? - ?
OFK Titograd
17:30
FK Iskra
? - ?
Zeta
17:30
FK Lovcen
? - ?
Mornar
17:30
Petrovac
? - ?
Sutjeska
17:30
Rudar Pljevlja
? - ?
Grbalj Radanovici
02:00
Chacarita Juniors
? - ?
Central Cordoba de Santiago
19:05
Deportivo Moron
? - ?
Los Andes
19:05
Quilmes
? - ?
Olimpo
22:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Agropecuario
21:30
Atlanta
? - ?
CA Defensores Unidos
21:30
Comunicaciones
? - ?
CA San Miguel
21:30
Deportivo Espanol
? - ?
Almirante Brown
23:05
Club Atletico Estudiantes
? - ?
Barracas Central
00:00
Boca Juniors
? - ?
Estudiantes de Rio Cuarto
02:00
Huracan
San Lorenzo
19:15
Aldosivi
Rosario Central
21:30
Lanus
Belgrano
23:45
Talleres
San Martin San Juan
April 20
22:00
Bragantino PA
Vila Nova
22:00
Sport Boys Warnes
? - ?
The Strongest
01:00
CD O'Higgins
Cobresal
22:00
Palestino
Club Deportivo Universidad Catolica
22:00
Once Caldas
? - ?
La Equidad
22:00
Tolima
? - ?
Alianza Petrolera
April 20
03:15
CD Olmedo
Deportivo Cuenca
20:00
CD America de Quito
Aucas
22:15
Universidad Catolica
Guayaquil City
21:15
Pirata FC
? - ?
Alianza Lima
23:30
Ayacucho FC
? - ?
Academia Cantolao
22:00
Fenix
Nacional
22:00
CA Progreso
? - ?
River Plate
22:00
Rampla Juniors
? - ?
Danubio
23:00
Metropolitanos FC
? - ?
Zamora FC
04:00
Tiburones Rojos de Veracruz
CF Monterrey
05:06
Xolos de Tijuana
CF Lobos Buap
02:30
FC Cincinnati
Real Salt Lake
03:00
Toronto FC
Minnesota United
06:00
Los Angeles Galaxy
Houston Dynamo
20:00
Chicago Fire
Colorado Rapids
20:00
Philadelphia Union
Montreal Impact
22:00
Orlando City
Vancouver Whitecaps FC
23:00
Atlanta United Fc
FC Dallas
April 20
20:00
New York Red Bulls II
? - ?
Loudoun United Fc
23:00
Bethlehem Steel FC
? - ?
Indy Eleven
April 20
02:30
Orlando City B
? - ?
Forward Madison Fc
22:30
Chicago Red Stars
? - ?
Portland Thorns
April 20
07:00
Consadole Sapporo
Yokohama F.Marinos
07:00
Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe
08:00
Matsumoto Yamaga
Sagan Tosu
08:00
Nagoya Grampus Eight
Jubilo Iwata
09:00
Kashima Antlers
Vegalta Sendai
09:00
Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka
10:00
Gamba Osaka
Oita Trinita
April 20
08:00
Tokyo Verdy
? - ?
Albirex Niigata
08:00
Ventforet Kofu
? - ?
Kyoto Sanga FC
12:00
Ehime FC
? - ?
Avispa Fukuoka
12:00
Tochigi SC
? - ?
V-Varen Nagasaki
13:00
Fagiano Okayama
? - ?
Tokushima Vortis
12:30
Hougang United FC
? - ?
Geylang International
15:15
Dpmm FC
? - ?
Warriors FC
April 20
10:30
Beijing Renhe
Shenzhen FC
14:35
Hebei CFFC
Beijing Guoan
14:35
Henan Jianye
Tianjin Teda
08:00
Daegu FC
? - ?
Pohang Steelers
10:00
Gyeongnam FC
? - ?
Suwon Bluewings
10:00
Sangju Sangmu
? - ?
Jeonbuk FC
12:00
Ulsan Hyundai
? - ?
Seongnam FC
09:00
Asan Mugunghwa FC
? - ?
FC Anyang
11:00
Gwangju FC
? - ?
Suwon FC
April 20
13:45
PTT Rayong FC
? - ?
Ratchaburi FC
14:00
Chiangrai United
? - ?
Samut Prakan City
15:00
Chainat FC
? - ?
Bangkok United
16:00
Muang Thong United
? - ?
Port FC
April 20
13:00
FLC Thanh Hoa
? - ?
Khanh Hoa Nha Trang
14:00
Than Quang Ninh
? - ?
Saigon FC
15:00
TP Ho Chi Minh
? - ?
Viettel
April 20
15:00
FC Sioni Bolnisi
? - ?
Saburtalo
18:00
Dila Gori
? - ?
FC Rustavi
20:00
FC Dinamo Batumi
? - ?
FC Locomotive Tbilisi
14:00
Atyrau
? - ?
Okzhetpes Kokshetau
14:00
Irtysh Pavlodar
? - ?
Aktobe
14:00
Kairat Almaty
? - ?
FC Astana
14:00
Kaisar Kyzylorda
? - ?
Ordabasy Shymkent
14:00
Taraz
? - ?
Shakhter Karagandy
14:00
Tobol Kostanay
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
April 20
16:00
Johor Darul Ta'zim
? - ?
PKNS FC
16:00
Kuala Lumpur FA
? - ?
Petaling Jaya City FC
16:00
Perak
? - ?
Pahang
16:00
Selangor
? - ?
PKNP FC
18:55
AL Shabab FC (KSA)
AL Hazem FC
20:30
AL Fayha FC
AL Faisaly FC
10:35
Brisbane Roar FC
Newcastle United Jets
12:50
Central Coast Mariners FC
Western Sydney Wanderers FC
16:00
Eswatini
? - ?
Malawi
17:00
Botswana
? - ?
Seychelles
April 20
18:30
Petrojet
? - ?
Nogoom FC
April 20
18:00
MCO Oujda
? - ?
Difaa El Jadida
18:00
Youssoufia Berrechid
? - ?
MAT Tetouan
22:00
Rapide Club Oued Zem
? - ?
Chabab Rif Al Hoceima
16:00
Baroka FC
? - ?
Mamelodi Sundowns FC
April 20
16:00
Lamontville Golden Arrows
? - ?
TS Galaxy
21:15
Chippa United
? - ?
Kaizer Chiefs
April 20
14:00
Etoile du Sahel
? - ?
Us Tataouine
17:00
Club Africain
? - ?
Ben Guerdane
17:00
JS Kairouanaise
? - ?
CA Bizertin
16:00
Nigeria U17
? - ?
Uganda U17
16:00
Tanzania U17
? - ?
Angola U17
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!