April 19
14:00
Bristol City
? - ?
Reading
14:30
Sheffield United
Nottingham Forest
15:00
Millwall
? - ?
Brentford
17:00
Birmingham City
? - ?
Derby County
17:00
Bolton Wanderers
Aston Villa
17:00
Leeds United
? - ?
Wigan Athletic
17:00
Middlesbrough
? - ?
Stoke City
17:00
Preston North End
? - ?
Ipswich Town
17:00
Queens Park Rangers
Blackburn Rovers
17:00
Swansea City
? - ?
Rotherham United
17:00
West Bromwich Albion
Hull City
21:45
Norwich City
Sheffield Wednesday
April 19
15:00
Coventry City
Bradford City
15:00
Oxford United
Charlton Athletic
17:00
AFC Wimbledon
Bristol Rovers
17:00
Barnsley
? - ?
Shrewsbury Town
17:00
Burton Albion
? - ?
Portsmouth
17:00
Fleetwood Town
? - ?
Peterborough United
17:00
Gillingham
? - ?
Plymouth Argyle
17:00
Rochdale
Wycombe Wanderers
17:00
Scunthorpe United
Blackpool
17:00
Walsall
Southend United
19:15
Sunderland
Doncaster Rovers
April 19
15:00
Exeter City
? - ?
Crawley Town
17:00
Cambridge United
? - ?
Swindon Town
17:00
Carlisle United
? - ?
Lincoln City
17:00
Cheltenham Town
Oldham Athletic
17:00
Colchester United
? - ?
Grimsby Town
17:00
Crewe Alexandra
Yeovil Town
17:00
Mansfield Town
? - ?
Morecambe
17:00
Newport County
? - ?
Bury
17:00
Northampton Town
Macclesfield Town
17:00
Notts County
? - ?
Milton Keynes Dons
17:00
Port Vale
? - ?
Stevenage
17:00
Tranmere Rovers
? - ?
Forest Green Rovers
17:00
AFC Fylde
? - ?
Barnet
17:00
Boreham Wood
? - ?
Salford City
17:00
Bromley
? - ?
Solihull Moors
17:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Eastleigh
17:00
Dover Athletic
? - ?
Aldershot Town
17:00
Gateshead
? - ?
Chesterfield
17:00
Hartlepool United
FC Halifax Town
17:00
Havant and Waterlooville
? - ?
Ebbsfleet United
17:00
Leyton Orient
Harrogate Town
17:00
Maidenhead United
? - ?
Barrow
17:00
Maidstone United
? - ?
Braintree Town
17:00
Wrexham
? - ?
Sutton United
17:00
Ashton United
? - ?
Chester FC
17:00
Blyth Spartans
? - ?
Guiseley
17:00
Brackley Town
? - ?
Boston United
17:00
Curzon
? - ?
Southport
17:00
Darlington
? - ?
Bradford PA
17:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Leamington
17:00
York City
? - ?
Spennymoor Town FC
17:00
Chippenham Town
? - ?
Torquay United
17:00
Hungerford Town
? - ?
Bath City
17:00
St.Albans
? - ?
East Thurrock United
17:00
Welling United
? - ?
Chelmsford
17:00
Woking
? - ?
Concord Rangers
April 19
22:00
Deportivo Alaves
Real Valladolid
April 19
22:00
Alcorcon
? - ?
Malaga
13:00
Sporting Gijon B
? - ?
Real Union Irun
17:00
CD Teruel
? - ?
CF Villarreal B
18:00
CF Badalona
? - ?
Ub Conquense
April 19
20:00
Dijon
Rennes
21:45
Lyon
Angers
April 19
21:00
Le Havre
? - ?
Paris FC
21:00
Auxerre
? - ?
Sochaux
21:00
Clermont Foot
? - ?
AC Ajaccio
21:00
Lorient
? - ?
Troyes
21:00
GFC Ajaccio
? - ?
Metz
21:00
Chateauroux
? - ?
Niort
21:00
Red Star
? - ?
Nancy
21:00
Brest
? - ?
Orleans
21:00
Valenciennes
? - ?
AS Beziers
April 19
21:00
Lyon la Duchere
? - ?
Pau
21:00
Entente SSG
? - ?
Dunkerque
21:00
Bourg en Bresse Peronnas
? - ?
Rodez
21:00
Drancy
? - ?
Tours
21:00
Marignane Gignac
? - ?
Avranches
21:00
Laval
? - ?
Villefranche Beaujolais
21:00
Boulogne
? - ?
Quevilly
21:00
Concarneau
? - ?
Chambly
April 19
21:00
Heracles
SC Heerenveen
21:00
Almere City FC
? - ?
Telstar
21:00
FC Den Bosch
? - ?
Jong FC Utrecht
21:00
FC Eindhoven
? - ?
Cambuur
21:00
FC Volendam
? - ?
NEC Nijmegen
21:00
Go Ahead Eagles
Jong PSV
21:00
Jong AZ Alkmaar
? - ?
MVV Maastricht
Postp.
Jong Ajax
? - ?
FC Twente
21:00
RKC Waalwijk
? - ?
FC Dordrecht
21:00
Roda JC Kerkrade
? - ?
TOP Oss
21:00
Sparta Rotterdam
? - ?
Helmond Sport
21:30
Standard Liege
? - ?
Genk
21:30
Tubize
? - ?
OH Leuven
April 19
17:30
Tondela
Boavista
17:30
Vitoria de Setubal
Portimonense
20:00
Nacional
Sporting CP
22:30
Vitoria de Guimaraes
Aves
April 19
13:15
Sporting Covilha
FC Porto B
18:00
CD Cova da Piedade
Leixoes
18:00
Estoril
Oliveirense
20:00
Varzim
Braga B
20:00
Farense
Penafiel
April 19
21:05
Ayr United
? - ?
Ross County
19:00
OB
FC Nordsjaelland
17:00
Randers FC
Hobro
April 19
14:30
Oestersunds FK
Elfsborg
17:00
IFK Norrkoeping
Falkenbergs FF
17:00
Oerebro
AIK
April 19
17:00
GAIS
IK Brage
April 19
18:30
FC Lahti
FC Inter
April 19
20:10
BW Linz
Kapfenberger SV
20:10
FC Liefering
FC Juniors OO
20:10
Floridsdorfer AC
FC Wacker Innsbruck (A)
20:10
SV Horn
Amstetten
20:10
SV Lafnitz
Austria Lustenau
21:30
Austria Wien (A)
Ried
21:00
Lugano
FC Zuerich
21:00
Sion
FC Basel 1893
April 19
20:30
Kasimpasa
Bursaspor
April 19
19:00
Elazigspor
Osmanlispor FK
21:45
Bohemian FC
? - ?
University College Dublin
21:45
Derry City
? - ?
Shamrock Rovers
21:45
Dundalk FC
? - ?
Finn Harps
21:45
St. Patrick's Athletic
? - ?
Sligo Rovers
21:45
Waterford FC
? - ?
Cork City
April 19
21:45
Athlone Town
? - ?
Galway United FC
21:45
Bray Wanderers
? - ?
Drogheda United
21:45
Shelbourne FC
? - ?
Limerick
21:45
Wexford
? - ?
Cabinteely FC
April 19
21:00
Maynooth University Town
? - ?
Rockmount
21:45
St Mochta's
? - ?
Collinstown
April 19
16:30
Newtown
Bala Town
21:45
Newry City AFC
? - ?
Glentoran
April 18
AP
Valur
Stjarnan *
April 19
19:30
FC Anzhi Makhachkala
Republican FC Akhmat Grozny
April 19
19:00
FC Khimki
? - ?
FC Krasnodar-2
16:00
FC Murom
? - ?
Fc Dnepr Smolensk
18:00
FC Luki-Energiya
? - ?
Pskov-747
18:30
Tekstilshchik Ivanovo
? - ?
FK Torpedo Vladimir
April 19
21:30
ŁKS Łódź
? - ?
Sandecja Nowy Sacz
April 19
17:30
NK Istra 1961
? - ?
NK Osijek
20:00
Slaven
? - ?
Dinamo Zagreb
17:00
FK Zemun
FK Spartak Subotica
April 19
17:00
NK Olimpija Ljubljana
Gorica
19:15
NK Celje
Aluminij
21:00
Astra Giurgiu
CS Universitatea Craiova
18:00
AFC Hermannstadt
FC Voluntari
17:30
Dunav Ruse
Lokomotiv Plovdiv
20:00
Septemvri Sofia
Slavia Sofia
April 19
18:45
FC Minsk
? - ?
Dnyapro Mogilev
20:45
Neman Grodno
? - ?
FK Vitebsk
April 19
14:00
FK Spartaks
? - ?
Valmiera FK
16:00
FK Liepaja
? - ?
BFC Daugavpils
18:00
FK Jelgava
? - ?
FS Metta/LU
April 19
17:30
FK Panevezys
? - ?
Suduva Marijampole
19:00
Zalgiris Vilnius
? - ?
FK Kauno Zalgiris
AP
Mushuc Runa SC
Union Espanola *
FT
Sport Huancayo
Montevideo Wanderers
23:30
Independiente Rivadavia
? - ?
Atletico Rafaela
21:30
Acassuso
? - ?
CA Fenix
21:30
Tristan Suarez
? - ?
Justo Jose de Urquiza
23:45
Banfield
Estudiantes
April 19
FT
Bahia
Londrina EC
FT
Royal Pari
0 - 0
Destroyers
FT
Aurora
San Jose
22:30
Universidad de Concepcion
Deportes Iquique
FT
Union Magdalena
America de Cali
April 19
FT
Atlético Nacional
Patriotas
23:30
Real Garcilaso
? - ?
Sporting Cristal
FT
CD Municipal Limeno
2 - 0
Sonsonate FC
FT
CD Petapa
Cd Chiantla
April 19
13:00
Kawasaki Frontale
Shonan Bellmare
13:00
Sanfrecce Hiroshima
FC Tokyo
April 19
14:35
Guangzhou Evergrande
Shandong Luneng
14:35
Tianjin Tianhai
Shanghai SIPG FC
April 19
16:00
Buriram United
? - ?
Trat FC
April 19
13:00
Da Nang
? - ?
Song Lam Nghe An
15:00
FK Gabala
? - ?
Zira FK
17:30
Sabah
? - ?
FK Neftchi
April 19
14:30
FC Nassaji Mazandaran
? - ?
Padideh Khorasan FC
15:30
Tractor Sazi Tabriz FC
? - ?
Paykan FC
16:00
Foolad Khuzestan FC
? - ?
Sanat Naft Abadan FC
17:30
FC Pars Jonoubi Jam
? - ?
Sepidrood Rasht SC
April 19
16:00
Terengganu
? - ?
Felda United FC
18:45
AL Qadisiyah FC
AL Batin FC
18:55
AL Hilal Riyadh
AL Taawoun
20:30
AL Raed FC
Ohud Medina
20:45
AL Ahli Saudi FC
AL Wehda FC
16:55
Ajman Club
AL Ittihad Kalba
17:00
Al-Jazira
Dibba Al-Fujairah
19:30
Al-Nasr
Emirates Club
12:50
Adelaide United
Melbourne Victory
April 19
18:00
El Entag El Harby
? - ?
Al Mokawloon Al Arab
18:30
Al-Ittihad Al-Sakandary
? - ?
Misr El-Maqasa
21:00
El Gounah
? - ?
El Geish
21:00
El Dakhleya
? - ?
Smouha SC
April 19
15:00
Kakamega Homeboyz
? - ?
Gor Mahia
April 19
22:00
KACM
? - ?
OCK Khouribga
16:00
Bulgaria U18
? - ?
Georgia U18
17:00
Denmark U18
? - ?
France U18
19:00
Portugal U18
? - ?
Mexico U18
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!